9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

НВО «Практика» із випередженням графіку виконує черговий контракт на постачання бронеавтомобілів «Козак-2»

Українське приватне підприємство «Науково-виробниче об’єднання “Практика”» із випередженням графіку виконує черговий контракт на постачання бронеавтомобілів «Козак-2».

Про це, як зазначає Defense Express, на зустрічі із журналістами повідомив генеральний директор підприємства Висоцький Олег Миколайович.

«Сьогодні на наших площадках знаходиться 40 машин «Козак-2». Це означає, що ми закінчуємо виконання чергового контракту, який здаємо як завжди якісно та із випередженням графіку. Наразі силами НВО «Практика» у наші силові структури реалізовано понад 200 таких машин», – повідомив Висоцький.

Спеціалізований броньований автомобіль «Козак-2» із підвищеним рівнем захисту від мін призначений для перевезення особистого складу, зразків озброєння, військових вантажів всіма типами доріг та місцевості; проведення тактичних операцій, таких як патрулювання, супроводження транспортних засобів під час виконання спеціальних задач; вогневої підтримки особового складу, а також для захисту екіпажу та вантажу особового складу від вогню стрілецької зброї калібром 7,62 мм, осколків боєприпасів та мін. У березні 2017 року «Козак-2» був прийнятий на озброєння Збройних Сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають