9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

НВО “Практика” створила броньований санітарний евакуатор на базі модернізованого БТР-60 (відео)

Київська компанія «Практика» продемонструвала на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека-2018», що проходила з 9 по 12 жовтня цього року, глибоку модернізацію БТР-60. Новий концепт був представлений у версії санітарного броньованого транспорту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

В санітарній машині «Практики», від власне БТР-60, залишилася лише нижня частина, підвіска, колісна формула 8х8 та окремі елементи трансмісії. На модернізованому БТР встановлений сучасний дизельний двигун з економічним розходом пального. При цьому, він розташований у передній частині машини, що дозволило зробити великий та зручний десантний відсік з кормовою апареллю.

На бронетранспортері було суттєво посилено кулезахист бронекорпусу та заново відпрацьовані елементи протимінного захисту. Також БТР оснащений сучасними системами кондиціонування та опалення, що дозволяє підтримувати комфортні умови для екіпажу та поранених чи десанту (в версії лінійного БТР).

blank

Представники НВО «Практика» повідомили, що будуть розроблені й інші варіанти машин на цій платформі. Наприклад, лінійний, який оснастять бойовим модулем «Штурм».

«Зараз завершується попередні заводські випробування цієї моделі. І найближчим часом ми представимо її на визначальні відомчі випробування на підтвердження заявлених характеристик в першому виконанні (санітарному), а після цього й в виконанні лінійної бойової машини», – пояснив заступник генерального директора компанії «Практика» Віктор Кривий.

blank

Саме ці два варіанти планується зробити основними для оновленого БТР. Проте розглядаються й інші види модернізацій.

«Можна використовувати і варіант з відкритим верхом, використовувати мінометну установку. Такий варіант в нас також на «Практиці» відпрацьовано. Залишається одне – підтвердити заявлені характеристики, що ми намірені зробити найближчим часом», – підкреслив Віктор Кривий.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають