9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

НВО “Практика” представила бронеавтомобіль створений для десанту та ССО Збройних сил України (відео)

ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «Практика» на виставці «Зброя та Безпека-2018» продемонструвало нову версію відомої київської бронемашини «Козак-2» створену відповідно до вимог Десантно-штурмових військ ЗСУ та Сил спеціальних операцій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «

Козак 2м-1 має нижчу незалежну підвіску, він менший за габаритами ніж попередник та має кращі технічні характеристики по швидкості, запасу ходу, а також протимінній стійкості та кулезахисту (рівень STANAG 2).

Машина може комплектуватися або баштою відкритого типу (з кулеметом ПКТ 7,62 мм чи НСВТ 12,7 мм) або з бойовими модулями різного призначення, залежно від потреб замовника. «Козак 2м-1» здатен до перевезення 8-9 чоловік при максимальній швидкості 110 км/год на дальність понад 1000 км.

Представники компанії повідомили, що зразок пройшов визначальні відомчі випробування та допущений до експлуатації в Збройних силах України. Одразу по закінченню виставки, цю машину відправили на проведення державних випробувань в повному обсязі для прийняття на озброєння ЗСУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають