9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

НВК «Іскра» отримав контракт на постачання чергової РЛС до США

Підписано черговий контракт на постачання до США радіолокаційної техніки українського виробництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

США отримають РЛС розробки українського Казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра».

«Ми маємо успішний досвід постачання радарів до США. Наскільки нам відомо, ці радари активно експлуатуються і замовники цілком задоволені якістю поставленою продукції. Більш того, наша співпраця з американськими партнерами розширюється: буквально декілька днів тому було підписано черговий контракт на постачання до США нашої радіолокаційної техніки», – повідомив головний конструктор оглядових радарів НВК «Іскра» Дмитро Семенов.

Вперше США купили українську радіолокаційну станцію 36Д6-М від НВК «Іскра» у 2008 році за 6,4 млн доларів.

Також, згідно з відкритими базами даних експортно/імпортних операцій, РЛС типу 36Д6 у різних модифікаціях поставлялися до США у 2010 (3,1 млн дол), 2017 (7,9 млн дол) та 2018 роках.

РЛС типу 36Д6 призначені для виявлення та розпізнавання цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних та пасивних завад з видачі координатної та трасової інформації.

У 2019 році до Сполучених Штатів, в інтересах Повітряних Сил США, була поставлена РЛС 80К6К-1 на шасі КрАЗ-64431 за 8,3 млн доларів.

Крім НВК «Іскра» радіолокаційну техніку та її комплектуючі до США постачало ДП НДІ «Квант-Радіолокація» (корабельний РЛК «Мінерал-МЕ» у 2018 році за 8,4 млн дол), а також приватні компанії ТОВ «НВП «Аеротехніка-МЛТ» (в т.ч. модернізована РЛС П-180МА у 2009 році) та ПАТ «Холдингова компанія «Укрспецтехніка».

Нагадаємо, у травні 2020 року «Іскра» провела випробування перспективної РЛС 80К6КС1.

blank
РЛС 80К6КС1 розробки та виробництва КП «НВК «Іскра» Фото: Укроборонпром.

Станція 80К6КС1 створена для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони.

Призначення станції – виявлення в зоні огляду, супровід і вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх швидкості у складі зенітно-ракетного комплексу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають