9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

НВК «Іскра» готує до випробувань засоби контрбатарейної боротьби

Казенне підприємство «Науковий виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», завершило розробку конструкторської документації засобів контрбатарейної боротьби.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

Наразі підприємством ведуться роботи з виготовлення дослідного зразка. Його передача на державні випробування планується в 2018 році.

Нагадаємо, що у 2017 році підприємством було завершене розроблення і виготовлені дослідні зразки двох нових радіолокаційних станцій – 80К6Т та МР18. Освоєне виробництво станції радіоперешкод Р-330 та станції РЕБ TRC, які минулого року вже були передані на озброєння Збройних Сил.

За ініціативою Науково-виробничого комплексу «Іскра» підписано угоду з дванадцятьма підприємствами різних форм власності про створення кластера (об’єднання підприємств), що відкриває додаткові можливості для високоефективної роботи.

До цього кластеру увійдуть провідні підприємства ДК «Укроборонпром» та компанії приватного сектору економіки: ДП «Науково-дослідний інститут «Квант-Радіоелектроніка», ДП «Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем», ДП «Науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки», ДП «Новатор», ТОВ «Телекарт-Прилад», ТОВ «Український науково-дослідний інститут комп’ютерних технологій» та інші.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають