9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

НВК “Іскра” цього року виконує замовлення на понад десяток нових РЛС

КП “Науково-виробничий комплекс “Іскра” на цей рік має досить велику кількість замовлень, деякі з ділянок підприємства працюють у дві зміни.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Про це повідомив директор підприємства, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, Юрій Пащенко, під час кількох недавніх візитів на НВП “Іскра” журналістів та високопосадовців.

“В нас було велике падіння у 2019 році, після рекордного 2018. Нам довели обсяги замовлення (від Міноборони, яка наразі замовляє близько 80% продукції) у 2,2 раза менше, ніж досягнуті у 2018. 2020 рік був більш-менш рік оздоровлення, але це далеко не ті обсяги, які ми прагнули отримати”, – розповів Юрій Пащенко в інтерв’ю Security Talks.

blank
РЛС 80К6КС1 розробки та виробництва КП «НВК «Іскра» Фото: Укроборонпром.

“На 2021 рік завантаження серйозне”, – відзначив він.

Своєю чергою, під час візиту на підприємство Тимофія Мілованова, який є членом Наглядової Ради Концерну, в процесі огляду цехів НВП “Іскра”, було повідомлено, що, наприклад, оновлений механообробний цех, який нещодавно був укомплектований новими верстами, наразі працює у дві зміни.

https://www.facebook.com/100004775745586/videos/2016597928509379/?t=0

З цього можна зробити висновок, що підприємство на сьогодні працює досить близько до свого повного завантаження, яке, своєю чергою, становить 14-15 одиниць нових виробів щорічно.

blank
РЛС 35Д6М виробництва КП «НВК «Іскра» Фото: ДК «Укроборонпром»

“Близько 14-15 одиниць військової техніки, новітньої й повністю виготовленої на “Іскрі”, на рік, така потужність наявна”, – відзначив директор підприємства в інтерв’ю Security Talks.

Нагадаємо, у цьому році казенне підприємство вже відвантажило Збройним силам України дві модернізовані трикоординатні радіолокаційні станції 35Д6М.

blank

Також відомо, що цьогоріч “Іскра” має поставити кілька новітніх контрбатарейних радарів 1Л220УК (виробництво яких почалось торік).

blank
РЛС 80К6КС1 розробки та виробництва КП «НВК «Іскра» Фото: Укроборонпром.

Окрім цього, наразі завершується дослідно-конструкторська робота зі створення РЛС 80К6КС1 “Фенікс”, котра розроблена для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони України. Нині, під контролем Державної комісії, вже успішно проведено полігонну частину державних випробувань.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають