9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

НВЦ «Інфозахист» представив нову військову платформу з 15-метровою щоглою для зв’язку або спостереження

 • Науково-виробничий центр «Інфозахист» представив новий двовісний причіп з телескопічною щоглою. Ця база призначається для встановлення різноманітного обладнання. Зокрема, це може бути озброєння, системи пригнічення дронів тощо.

  Передає Національний Промисловий Портал з посланням на АрміяInform.

  Основне призначення причепа — транспортування і швидке розгортання обладнання (наприклад, антен радіозв’язку, прожекторів) на електромеханічній телескопічній щоглі висотою до 15 метрів. Перевагами цієї транспортної бази є мобільність, зручність конструктиву й легкість експлуатації. Завдяки застосуванню лебідки щоглу розгортає одна людина менш ніж за 45 секунд.

  У презентованому варіанті на причіп зі щоглою встановлена система оптико-волоконної розвідки, яка має тепловізійний і телевізійний канали. Характеристики тепловізора масштабуються, адже система розроблена на підприємстві, де виготовляють і відповідні плати, програмне забезпечення, механізм поворотної платформи, проводять калібровку. Єдине, що доводиться закупляти за кордоном, це матриці.

  Новий двовісний причіп з телескопічною щоглою від НВЦ «Інфозахист». Фото: АрміяInform

  Слід зазначити, що система дозволяє виконувати різноманітні завдання. Зокрема, виявляти малопомітні рухи різних об’єктів, які не вловлює людське око на великих відстанях.

  Представником НВЦ «Інфозахист» Фархад Алієв розповів, що на випробуваннях вдалося виявити людину за 3,5 км, коли вона намагалася замаскуватися. Матриця 640*480 і детектори руху дають змогу спостерігати й за повітряними об’єктами — навіть невеликими дронами — встановлювати їх координати, супроводжувати тощо.

  Також «Інфозахист» пропонує різноманітні варіанти управління — через невеликий планшет, захищений ноутбук з джойстиком.

  Крім того, такі системи можна об’єднувати в мережу. Є режим охорони, тобто вона сама сповіщатиме про зафіксований рух. На вимогу замовника систему можна модернізувати під різні завдання.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  У листопаді пройде аукціон з приватизації двох морських портів на Одещині

  У жовтні-листопаді українські та іноземні інвестори зможуть взяти участь в онлайн-аукціонах по приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий...

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з...

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується...