9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Новий український контрбатарейний радар отримав базу КрАЗ

Контрбатарейний радар 1Л220УК, розробки КП “НВК “Іскра”, що входить до складу ДК «Укроборонпром», успішно завершив польовий етап державних випробувань. Новий радар базується на агрегатах вироблених на підприємствах ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Використання контрбатарейних радарів дозволяє у рази підвищити ефективність ведення бойових дій та за мінімальний час знищувати ворожу артилерію.

Складовими частинами контрбатарейного радара стали повнопривідний сідельний тягач-суперваговоз КрАЗ-6446 і напівпричіп Н251Н2 виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ». КрАЗ-6446 (6х6) призначений для транспортування важких вантажів і бойової техніки, у тому числі танків, по всіх видах доріг та бездоріжжю.

Автомобіль використовується разом із напівпричепом повною масою 70 т. Він входить до складу багатьох бойових комплексів, зокрема ЗРК С300. Напівпричіп-ваговоз Н251Н2 на «КрАЗі» спроектували та виготовили за спеціальним технічним замовленням КП «НВК «Іскра».

Двовісний напівпричіп призначений для монтажу та транспортування різних установок та інженерної техніки по усіх видах доріг та місцевості. Експлуатується в складі автопоїзда з автомобілем – тягачем сідельним КрАЗ-6446 або КрАЗ-6140ТЕ.

Другий спецвиріб у бойовому комплексі – машина управління, що базується на повнопривідному шасі КрАЗ-6322.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають