9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Новий бронеавтомобіль «Козак-7» продемонстрували керівництву Збройних сил України

Керівництву Збройних сил України продемонстрували новітню розробку броньованої бойової колісної машини (ББКМ) «Козак-7», створену НВО «Практика» в кооперації з іншими учасниками Ліги оборонних підприємств.

Про це передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ГС «Ліга оборонних підприємств».

Ця броньована машина була розроблена для іноземного замовника за індивідуальним технічним завданням, у якому відображені передові вимоги, визначені ним на основі світового досвіду до машин такого класу, які призначені в першу чергу для ведення бойових дій в умовах міської забудови.

На думку розробників такий зразок військової техніки міг би знайти своє застосування і в бойових підрозділах наших силових структур, в першу чергу у підрозділах Збройних сил України.

blank
Валерій Залужний оглядає бронемашину «Козак-7»

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний та начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Сергій Шаптала підтвердили зацікавленість в продукції такого класу.

В першу чергу вони відмітили високий рівень захищеності особового складу, ергономічні показники, покращені динамічні характеристики, використання автоматичної коробки передач, можливість створення на базі «Козак-7» лінійки спеціальних машин (командно-штабних, пунктів управління, протитанкових комплексів, медичних тощо).

blank

Для ЗСУ підприємство-розробник може гарантувати безперебійне постачання «Козак-7» у достатніх кількостях.

Заявлено, що потужності підприємства дозволяють виготовляти машини подібного класу до 150-200 одиниць на рік.

Слід окремо зазначити, що одразу після показу ББКМ була відправлена на міжнародну виставку озброєнь «World Defense Show», яка проходитиме в березні поточного року у Саудівській Аравії.

Останні новини:

Зараз читають