9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Новий повнопривідний автомобіль Богдан 3373 як альтернатива ГАЗ-66 (фото, відео)

Корпорація «Богдан» на протязі двох років займається розробкою повнопривідних середньотонажних автомобілів для потреб Збройних Сил України. Пропонуємо до уваги огляд автомобіля Богдан 3373, який компанія пропонує на заміну ГАЗ-66.

Одним з напрямів роботи корпорації «Богдан», в сегменті військових автомобілів, була модернізація автомобілів ГАЗ-66. У варанті «богданівської» модернізації від ГАЗ-66 залишалась ходова частина, двигун та КПП – Hyundai HD.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Другий та більш перспективний напрям – створення власної моделі на базі агрегатів Hyundai HD72. Двигун – 3,9-літровий турбодизель D4DB відповідає екологічним стандартам Євро 2. Потужність – 130 к. с. Максимальний крутний момент – 380 Нм при 1900 об/хв.

В новому автомобілі для потреб армії – мінімальна кількість електронних пристроїв, паливна система з механічним рядним насосом високого тиску. Конструкція повного приводу була розроблена спільно з компанією BS Південна Корея. В механізмі вмикання повного приводу передбачено захист від некоректного перемикання режимів роботи повного приводу (привід на задню вісь, повний привід, повний привід та понижуюча передача), що в свою чергу підвищує надійність автомобіля. Блокувань диференціалів в даному автомобілі нема.

Нова модель автомобіля на протязі двох років тестувалась в складних дорожніх умовах в Кореї та Індонезії та Ірану. Після успішного завершення тестів на ДП «Автоскладальний завод №2» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан-Моторс» (Черкаси) було виготовлено тестові зразки автомобіля.

На новому автомобілі використовується двигун з КПП та задній міст Hyundai HD 72.

Вибір базового шасі продиктовано тим, що конструкція автомобіля Hyundai HD якнайкраще підходить для експлуатації в складних дорожніх умовах, не потребує складного технічного обслуговування, та дуже надійне. Показники витрат палива – одні з найкращих у своєму сегменті.

Перші зразки цих автомобілів Hyundai HD успішно експлуатуються з 2006 року. Станом на сьогоднішній день близько 100 автомобілів Hyundai HD успішно, без нарікань експлуатуються в Збройних Силах України.

Деталі кабіни повнопривідного автомобіля – виробництва JAC. Вантажна платформа – власної конструкції. На підприємстві розроблено різні модифікації повнопривідних автомобілів.

Автомобіль долає підйоми до 40 град., брід без підготовки не менше 0.5м. При цьому максимальна швидкість – до 110 км/год.

Це перша модифікація повнопривідного автомобіля. Наступна модифікація – з одинарними задніми колесами та збільшеним кліренсом: у представленій машині він дорівнює 240 мм. Повна маса становить 7,2 т, корисне навантаження шасі – 4,5 т. В розробці модель повнопривідного автомобіля більшої вантажопідйомності – до 8 т.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають