9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Новий безпілотник PC-1 для української армії від команди технічних ентузіастів «Ukrspecsystems»

Нещодавно був продемонстрований ще один унікальний зразок від команди технічних ентузіастів «Ukrspecsystems» — октокоптер PC-1.

blank

Раніше його виготовляли з чотирма роторами – зараз їх вісім. Це нововведення дає змогу суттєво підвищити надійність, потужність і стабільність поведінки коптера в повітрі. Конструктори заявляють, що збільшився запас польоту – безпілотник може безперервно перебувати в повітрі майже сорок хвилин. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Чеline.

Приземлятися октокоптер може або на блок акумуляторів, або ж на спеціальні ніжки. Це уберігає нижні гвинти від пошкодження.

На PC-1 можна встановити FullHD-камеру з 10-кратним збільшенням або ж інфрачервону камеру на гіростабілізованому підвісі. Це дає можливість отримати зображення якнайвищої якості. Також у наявності комбінований підвіс, що поєднує в собі обидва оптичні пристрої.

Технічні характеристики октокоптера PC-1

  • Вага: 5600 грамів
  • Габаритні розміри: 60 см
  • Кількість двигунів: 4
  • Тривалість роботи батареї: 38 хв.

blankБезпілотник легко транспортується, час підготовки з нуля до польоту – всього дві хвилини. Використаний механізм автоматичного зльоту та приземлення значно полегшує використання коптера. Крім того, можливості програмного забезпечення дають можливість прописати автоматичний маршрут польоту та навіть відстежувати рухомі цілі.

Вбудована система автопілота дозволяє виконувати автоматичні зліт і посадку, політ за заданим маршрутом, забезпечує додаткову стабілізацію дрона в повітрі, а так само повернення до точки старту в разі позаштатної ситуації. Зазнав змін також пульт управління. Зараз він дає змогу передавати відеосигнал захищеними каналами на 5 кілометрів.

Ці апарати дуже запитані на передовій як розвідниками та артилеристами. Нині для потреб ЗСУ волонтери «People’s Project» купили два такі безпілотники.

Автор: Михайло Жирохов

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають