9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Новий безпілотник PC-1 для української армії від команди технічних ентузіастів «Ukrspecsystems»

 • Нещодавно був продемонстрований ще один унікальний зразок від команди технічних ентузіастів «Ukrspecsystems» — октокоптер PC-1.

  Раніше його виготовляли з чотирма роторами – зараз їх вісім. Це нововведення дає змогу суттєво підвищити надійність, потужність і стабільність поведінки коптера в повітрі. Конструктори заявляють, що збільшився запас польоту – безпілотник може безперервно перебувати в повітрі майже сорок хвилин. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Чеline.

  Приземлятися октокоптер може або на блок акумуляторів, або ж на спеціальні ніжки. Це уберігає нижні гвинти від пошкодження.

  На PC-1 можна встановити FullHD-камеру з 10-кратним збільшенням або ж інфрачервону камеру на гіростабілізованому підвісі. Це дає можливість отримати зображення якнайвищої якості. Також у наявності комбінований підвіс, що поєднує в собі обидва оптичні пристрої.

  Технічні характеристики октокоптера PC-1

  • Вага: 5600 грамів
  • Габаритні розміри: 60 см
  • Кількість двигунів: 4
  • Тривалість роботи батареї: 38 хв.

  Безпілотник легко транспортується, час підготовки з нуля до польоту – всього дві хвилини. Використаний механізм автоматичного зльоту та приземлення значно полегшує використання коптера. Крім того, можливості програмного забезпечення дають можливість прописати автоматичний маршрут польоту та навіть відстежувати рухомі цілі.

  Вбудована система автопілота дозволяє виконувати автоматичні зліт і посадку, політ за заданим маршрутом, забезпечує додаткову стабілізацію дрона в повітрі, а так само повернення до точки старту в разі позаштатної ситуації. Зазнав змін також пульт управління. Зараз він дає змогу передавати відеосигнал захищеними каналами на 5 кілометрів.

  Ці апарати дуже запитані на передовій як розвідниками та артилеристами. Нині для потреб ЗСУ волонтери «People’s Project» купили два такі безпілотники.

  Автор: Михайло Жирохов


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.

  Повітряні сили готові замовити розробку українських ЗРК середньої та великої дальності

  Повітряні сили Збройних сил України опрацьовують попередні вимоги та готові замовити розробку українських ЗРК середньої та великої...

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.