9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Новітня українська РСЗВ “Буревій” пройшла випробування (фото, відео)

Шепетівський ремонтний завод провів випробування новітньої реактивної системи залпового вогню “Буревій”, яка планується на заміну застарілим РСЗВ “Ураган”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

РСЗВ “Буревій” калібром 220-мм використовує всі наявні реактивні снаряди як для “Урагану”, так і нові зі збільшеною з 35 до 65 км дальністю знищення цілей, що розробляються КБ “Південне” у рамках програми “Тайфун-2”.

“Буревій” оснащено цифровою системою управління вогню та системою обміну інформацією на полі боя. Це дозволяє включити ракетну систему у єдиний розвідувально-ударний контур, разом із засобами розвідки (наприклад БПЛА), дані з яких у режимі онлайн передається на засоби ураження, що мінімізує час від виявлення цілей до їх знищення.

Нами повністю розроблено та виготовлено весь пакет направляючих та систему наведення. Вони інтегровані на нове високопрохідне шасі, яке надалі буде оснащено повністю броньованою кабіною, – заявив директор ДП “Шепетівський ремонтний завод” Олег Турінський.

“Буревій” розміщено на високопрохідному шасі Т815-7Т3RC1 від чеської Tatra з колісною формулою 8х8, що відрізняється надвисоким рівнем прохідності, максимальною швидкістю понад 100 км/год, рівнем економічності та ергономічності. У процесі підбору шасі для РСЗВ буде розглянуто питання переходу ЗСУ на нові колісні платформи, які відповідають всім вимогам країн-членів НАТО, з подальшою локалізацією їх виробництва в Україні. Нагадаємо, що єдиний вітчизняний виробник вантажних автомобілів КрАЗ – почав процедуру банкрутства. Протягом 2020-го року він зміг реалізувати лише 29 машин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають