9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Нові боєприпаси від Заводу “Маяк” активно застосовують на Донбасі (відео)

Українські військові почали використовувати нову модель боєприпасів для ударних дронів на Донбасі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Про це свідчить відео успішного використання у бойових умовах українських некерованих боєприпасів з ударного дрона типу R18, що було оприлюднено в мережі.

Відповідне відео виклали на YouTube -каналі ГО “Аеророзвідка” 10 листопада 2021 року.

Як можна побачити, мультикоптер типу R18 завдає удари по цілях російських окупаційних військ, що перебувають на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської області України.

blank
Ударний мультикоптер від ГО “Аеророзвідка” з новими боєприпасами виробництва “Завод “Маяк”

При цьому використовуються боєприпаси, схожі на раніше представлені АТ “Завод “Маяк” для озброєння безпілотних апаратів типу “важкий мультикоптер” бойових кумулятивних РКГ-1600.

blank
Некерований імітаційний боєприпас НІ-РКГ-1600 Фото: Facebook/Завод «Маяк»

Боєприпас вагою 1,6 кг розроблений зброярами Заводу “Маяк” на основі радянських кумулятивних гранат РКГ-3. За даними АТ “Завод “Маяк”, боєприпас РКГ-1600 здатен уразити ціль у радіусі один квадратний метр з висоти 300 метрів.

Раніше повідомлялося лише про випробування некерованих навчально-імітаційних боєприпасів HІ-РКГ-1600, що призначені для тренування операторів ударних дронів.

blank
Знищення бронемашини бойовиків на Донбасі за допомогою некерованого боєприпасу, схожого на РКГ-1600 від “Завод “Маяк”

Своєю чергою, на відео ГО “Аеророзвідка” можна побачити як схожими на РКГ-1600 “мінібомбами” вражаються різноманітні цілі – бронетехніка, склади з озброєнням та боєприпасами тощо.

Зазначимо, у січні цього року ми писали, що Завод “Маяк”, спільно з колегами з ГС А2724 “Аеророзвідка”, почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу РКГ-1600 для ударних дронів.

blank
Некеровані боєприпаси для БПЛА КЗ-4800 Фото: Facebook/Завод «Маяк»

Крім того, українське підприємство проводило роботи по адаптації заряду КЗ-6 для скидання з безпілотників.

Розробка навчально-імітаційної версії НІ-КЗ-4800 та його бойової версії КЗ-4800 здійснюється спільно з Житомирським військовим інститутом імені С. П. Корольова та Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають