9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Нова українська крилата ракета «Нептун» успішно уразила морську ціль на відстані 100 км (відео)

Сьогодні, 17 серпня, на півдні Одеської області відбувся черговий етап випробувань української крилатої ракети «Нептун», яка була розроблена київським КБ «Луч». На випробуваннях, традиційно, був присутній Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов. Повідомляє Національний промисловий портал.

«Сьогодні під час важливого етапу льотних випробувань крилата ракета українського виробництва повністю виконала заплановану програму», – сказав О. Турчинов, додавши, що було точно вражено морську ціль на відстані 100 км.

Нагадаємо, комплекс «Нептун», розроблений Державним Київськім конструкторським бюро «Луч». Перші броскові випробування нової ракети відбулися 30 січня цього року. Основним завданням комплексу являється ураження морських цілей на відстані до 300 км. Але, за допомогою цих крилатих ракет, можуть також бути знищені військові та інфраструктурні об’єкти, зокрема, стратегічні мости та поромні переправи у випадку їх використання ворогом для агресії проти нашої держави.

«Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, вражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 кілометрів, за потреби, навіть в портах їх базування», – наголосив Олександр Турчинов.

Варто зазначити що декілька днів тому Олександр Турчинов відвідав КБ «Луч», де ознайомився з новими розробками та технологією виготовлення найсучаснішої ракетної зброї. Під час цього візиту була знята ракета з комплексу помаранчевого кольору. Візуально майже ідентична крилата ракета використовувалась на випробуваннях, які відбулись сьогодні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають