9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Нова головка самонаведення до ракет Р-27 компанії «Радіонікс» виявляє цілі на вдвічі більшій дальності ніж радянські аналоги

 • Нова вітчизняна головка самонаведення (ГСН) до керованої авіаційної ракети Р-27 класу «повітря-повітря» виявляє цілі на вдвічі більшій дальності ніж радянська 36Т.

  Про це розказав директор компанії «Радіонікс» Станіслав Зав’ялов в ефірі Security talks, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Вона пройшла випробування та вимірювання параметрів в присутності іноземного замовника, а також спеціалістів спецекспортера.

  Після трьох років роботи над нею команда компанії «Радіонікс» вперше представила пасивну головку самонаведення для ракети Р-27 на виставці «Зброя та безпека – 2021».

  Головка самонаведення та ще кілька виробів «Радіоніксу» завершили роботу з імпортозаміщення для виробництва авіаційної ракети Р-27 і тепер ДАХК «Артем» може виконувати потужний контракт на постачання партії Р-27 і Індію.

  Нагадаємо, що радянська головка самонаведення 36Т могла виявляти цілі на відстані у 35-40 км, а українська ГСН такі цілі як Су-27 у задню напівсферу може виявляти на відстані у 90 км.

  Головки самонаведення від компанії «Радіонікс». Фото: інформаційне агенство «ОПК»

  На сьогодні Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» здатна виробляти авіаційні ракети «повітря-повітря» Р-27 без використання російських комплектуючих.

  Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» Р-27 на загальну суму у 8 млн доларів. Виконання контракту заплановане на перший квартал 2021 року.

  В залежності від версії дальність застосування ракети може складати від 50 до 110 км.

  Модульна схема ракети Р-27 Фото: ДАХК “Артем”

  Ці ракети застосовуються на винищувачах типу МіГ-29, Су-27, Су-30, Су-35.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом...

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  Зараз читають

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Пошуково-рятувальна служба відновить власний плавучий причал

  Морська пошуково-рятувальна служба відновить плавучий причал для власних суден.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.