9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Нова головка самонаведення до ракет Р-27 компанії «Радіонікс» виявляє цілі на вдвічі більшій дальності ніж радянські аналоги

Нова вітчизняна головка самонаведення (ГСН) до керованої авіаційної ракети Р-27 класу «повітря-повітря» виявляє цілі на вдвічі більшій дальності ніж радянська 36Т.

Про це розказав директор компанії «Радіонікс» Станіслав Зав’ялов в ефірі Security talks, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Вона пройшла випробування та вимірювання параметрів в присутності іноземного замовника, а також спеціалістів спецекспортера.

Після трьох років роботи над нею команда компанії «Радіонікс» вперше представила пасивну головку самонаведення для ракети Р-27 на виставці «Зброя та безпека – 2021».

Головка самонаведення та ще кілька виробів «Радіоніксу» завершили роботу з імпортозаміщення для виробництва авіаційної ракети Р-27 і тепер ДАХК «Артем» може виконувати потужний контракт на постачання партії Р-27 і Індію.

Нагадаємо, що радянська головка самонаведення 36Т могла виявляти цілі на відстані у 35-40 км, а українська ГСН такі цілі як Су-27 у задню напівсферу може виявляти на відстані у 90 км.

blank
Головки самонаведення від компанії «Радіонікс». Фото: інформаційне агенство «ОПК»

На сьогодні Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» здатна виробляти авіаційні ракети «повітря-повітря» Р-27 без використання російських комплектуючих.

Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» Р-27 на загальну суму у 8 млн доларів. Виконання контракту заплановане на перший квартал 2021 року.

В залежності від версії дальність застосування ракети може складати від 50 до 110 км.

blank
Модульна схема ракети Р-27 Фото: ДАХК “Артем”

Ці ракети застосовуються на винищувачах типу МіГ-29, Су-27, Су-30, Су-35.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають