9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Нова армія: Збройні сили України розпочали випробовувати нові вітчизняні шоломи

Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ розпочало військово-дослідні випробування нових захисних шоломів українського виробництва на базі 142 Навчального центру ССО та у 96-й бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

У тестуванні використовуються нові моделі ”TOR” та ”Каска – 1М”. Їх перевірять на ергономіку й функціонал та порівняють зі штатними армійськими.

ТОВ “КМ ДІСТІ” удосконалило моделі балістичних шоломів “ТОR” (“ТОR-D”). Раніше вони пройшли випробування в акредитованих лабораторіях країн НАТО та повністю відповідають вимогам світових стандартів.

НВП “ТЕМП-3000” оновило шоломи кулезахисні “Каска – 1М”. Модель відома термостійкістю, що робить їх менш помітними у тепловізорі, наприклад.

blank

Обидва виробники застосували систему затягування BOА System для чіткої фіксації та регулювання розмірів шолома. А завдяки використанню сучасних матеріалів у виробництві (кевлар, надвисокомолекулярний поліетилен) експлуатація виробів забезпечується у всіх кліматичних умовах.

За технічно-тактичними характеристиками “ТОR” і “Каска 1-М” мають максимальний рівень захисту від уламків – F6 (за стандартами НАТО) та однаковий рівень захисту від куль: ІІІ-А (НАТО), клас 1А (згідно ДСТУ). Більш детальне порівняння ТТХ шоломів можна розглянути на останній світлині нижче.

До комплекту також входить кавер (чохол на шолом) у кольорі однострою ЗСУ – пікселі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають