9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Нова Армія: Визначено кращий танковий взвод Збройних сил України

На Чернігівщині завершились змагання на кращий танковий взвод України, який наступного року буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge – 2019 у Німеччині.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

Упродовж 10 днів танкісти Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ і Морської піхоти ЗС України та Національної гвардії України демонстрували свій професіоналізм у змаганнях, які з недавньої пори прийнято називати «танковий біатлон».

Програма змагань передбачає водіння танків, виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, «танкову карусель», розвідку цілей та бойові стрільби взводів. Також до програми змагань включено медичну евакуацію та стрільбу зі штатної зброї, а саме з пістолета ПМ.

У перший день змагань в лідери вирвався танковий взвод 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, набравши найбільшу кількість балів в ході виконання вправи з ведення снайперського вогню та з найкращим результатом подолавши етапи спортивної естафети. Другими були представники Національної Гвардії України.

Проте наступного дня картина змагань змінилася – за результатами вправи «розвідка цілей та виклик вогню артилерії» загальнокомандний рейтинг турніру очолили танкісти з 17 окремої танкової бригади та 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України, потім були представники Національної Гвардії України, а представники 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ ЗС України, які були лідерами змагань, змістились на IV позицію.

В третій же день змагань учасники мали змогу продемонструвати міць своїх «залізних ведмедів» під час вправи «танкова карусель». Дана вправа передбачає постійної зміни положення бойової машини на місцевості в межах опорного пункту з метою забезпечення живучості та ускладнення противнику ведення прицільного вогню у відповідь. Найвищі результати показав такновий підрозділ Дніпровських десантників.

Під час бойових стрільб взводів танкісти 25 окремої повітрянодесантної бригади набрали максимальну кількість балів та вирвалися вперед не лише у цей день, а за результатами інших днів вони і стали переможцями турніру.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають