9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Нова армія: Військові арсенали стануть виробничими майданчиками для складання боєприпасів

Під час інспектування арсеналу зберігання боєприпасів у Хмельницькій області Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак розказав, що на базі військових арсеналів створять виробничі потужності зі складання та ремонту боєприпасів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

“Сьогодні я вкотре переконався, що у нас є всі можливості створити на базі арсеналів Збройних Сил України виробничі потужності, спеціально призначені для виробництва боєприпасів шляхом їх складання. Адже світова практика доводить, що існує не так багато універсальних підприємств, які здатні здійснювати повний цикл виготовлення широкої номенклатури боєприпасів, зазвичай це відбувається у форматі складання із визначених компонентів”, — зазначив глава оборонного відомства.

18051 boyeprip 2

Міністр оборони України наголосив, що зазначений механізм дозволить сконцентрувати процеси від виробництва, ремонту та зберігання боєприпасів в одному місці. Це створює безпечніші умови для населення та значно здешевлює логістичну складову.

18051 boyeprip 1

Нагадаємо, що в листопаді минулого року з’явилась інформація, що в Україні налагоджено виробництво ВОГ-17, 152 мм снарядів та 60 мм мін, після всіх випробувань вони надійдуть на фронт.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=6akoLwJ3o5s]

Згодом у березні 2018 року на одному з військових полігонів на Чернігівщині відбулись випробування 152-мм боєприпасів вітчизняного виробництва, під час яких були підтверджені заявлені характеристики.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають