9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Нова армія: Українські військово-морські сили провели навчання на Чорному та Азовському морях (фото)

Військово-морські Сили України взяли участь у стратегічному навчанні “Козацька воля – 2018”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

Тренування тривали з 25 по 29 вересня і мали на меті відпрацювання оборонних дій, а також планування та здійснення контрнаступальної операції.

У навчаннях взяли участь шість тактичних груп корабельного складу Військово-Морських Сил ЗС України на Чорному та Азовському морях.

“Ми здійснюємо ведення морської розвідки та стабілізаційних дій, охорону пунктів базування, супроводження кораблів та конвоїв, поставку озброєння, військової техніки та запасів у відповідні підрозділи, на кораблі та судна”, – зазначає заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Окрім того, у навчаннях задіяні Повітряні сили та Десантно-штурмовими війська України.

“Ми керуємо діями корабельного складу, у тому числі в інтересах десантно-штурмових військ України, проводимо у взаємодії висадку морського десанту на необладнане узбережжя”, – розповів Неїжпапа.

Також катерні тактичні групи провели бойові стрільби, відпрацювали ізоляцію ділянки морського узбережжя та захист морських комунікацій.

Нагадаємо, за останні місяці Росія затримала понад 150 суден, які прямували до портів Бердянська та Маріуполя. Президент України Петро Порошенко заявив, що Кремль на окупованій ним території збільшує військову присутність, через що погіршилася ситуація в Чорноморському та Азовському регіонах.

Водночас МВС збільшує присутність в акваторії Азовського моря. Так, 29 вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відкрив частину з водолазно пошуково-рятувальних робіт в Маріуполі, яка працюватиме на цій території.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають