9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Нова армія: Цьогорічні навчання “Rapid Trident-2018” стартують третього вересня

На початку наступного тижня – 3 вересня 2018 року на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться відкриття спільних військових навчань Збройних Сил України та підрозділів країн партнерів – “Rapid Trident-2018”

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

“3 вересня 2018 року на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область) відбудеться відкриття найбільших в Україні спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних сил України та армійських підрозділів іноземних держав”, – йдеться в повідомленні на сторінці Генштабу України у Facebook.

Наприкінці січня президент України Петро Порошенко своїм указом затвердив “План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України на території України та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2018 рік і про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях”. Серед навчань – українсько-американські навчання “Rapid Trident-2018”.

Минулого року у навчаннях взяло участь близько 2500 військовослужбовців з 15 країн світу. Окрім України та США, до навчань залучено військовослужбовців з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають