9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Небо на Сході під пильним наглядом українських військових у новорічну ніч

Небо в кількох областях на Сході України під час новорічних та різдвяних свят пильнуватимуть сотні військовослужбовців радіотехнічної бригади Повітряного командування «Схід», штаб якої розташований на Харківщині.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Армія.Inform.

“Громадяни можуть спокійно відпочивати й набиратися сил, ‒ каже командир радіотехнічної бригади полковник Віталій Птащенко. – У ці дні ми з особливою відповідальністю виконуватимемо бойові завдання з охорони повітряного суверенітету. Традиційно це робитимуть кращі з кращих вартових неба. Ми вже погодили свої дії з різними регіональними силовими структурами безпеки на випадок появи нештатної ситуації у повітряному просторі країни. Військова техніка перевірена, і теж не підведе. Тож українці можуть не хвилюватися та зосередитися лише на реалізації святкових планів”.

До речі, практично кожен офіцер чи контрактник у бригаді має статус учасника бойових дій. Цей безцінний досвід воїни використовують під час служби на мирнім терені.

За словами командування бригади, у 2019-му вартові неба виявили й супроводили повітряним простором близько 120 тис. локальних цілей, здебільшого – пасажирських літаків різних авіакомпаній. Також цьогоріч неподалік держкордону та району проведення ООС зафіксовано майже 200 іноземних бойових літаків і ще понад 100 військово-транспортних бортів.

blank

Поступово прибуває у частину нова техніка й сучасні зразки озброєння, що дозволяє воїнам-локаторникам ще міцніше тримати ключі від неба.

“Нинішній рік проводжаємо з високими показниками з бойової підготовки. Наша бригада посіла перше місце серед частин радіотехнічних військ Повітряних Сил ЗСУ. Впевнений, що і наступного року ми так само успішно забезпечуватимемо спокій на сході держави”, ‒ додав полковник Віталій Птащенко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають