9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Навчальним центрам Сухопутних військ передали п’ять тренажерів ПТРК «Корсар» (фото)

Благодійний фонд «Повернись живим» спільно зі студентами придбав та передав українським військовим 5 тренажерів ПТРК «Корсар».

Передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Цими комплексами забезпечили найбільші навчальні центри Сухопутних військ ЗСУ, у яких проводиться відповідна підготовка військових.

blank
Тренажер ПТРК «Корсар». Фото: «Повернись живим»

Вартість кожного з п’яти переданих тренажерів протитанкових ракетних комплексів «Корсар» — 1 350 000 гривень. Кошти на перший з них зібрали студенти 15 київських університетів.

Вони об’єдналися у межах спільного проєкту до Дня студентства ще у 2022 році та зібрали понад 1,4 мільйона гривень на цю закупівлю.

Ще 4 комплекси фахівці «Повернись живим» прийняли рішення придбати на кошти із загальних рахунків фонду.

blank
Тренажер ПТРК «Корсар». Фото: «Повернись живим»

Придбані комплекси дають можливість пройти повноцінну підготовку оператора ПТРК, на практиці навчаючись знищувати ворожу бронетехніку та гелікоптери у безпечних, але максимально реалістичних умовах.

У «Повернись живим» підкреслити, що військові, маючи необмежену кількість пострілів, зможуть попрактикуватися у стрільбі з різних дистанцій та у різних погодних умовах.

blank
Тренажер ПТРК «Корсар». Фото: «Повернись живим»

Тренажер ПТРК «Корсар»

Тренажер повністю повторює зовнішній вигляд ПТРК та характеристики його роботи. Він складається з триноги, бойового модуля та оптичної частини і обчислювального моделювального пристрою з програмним забезпеченням. У тренажері використовують вмонтований у монокуляр прицілу дисплей.

Програмне забезпечення дає можливість моделювати різні умови застосування ПТРК «Корсар» – від кліматичних до рельєфу місцевості. Крім того, тренажер може імітувати ймовірні неполадки в роботі.

blank
Тренажер ПТРК «Корсар». Фото: «Повернись живим»

За словами інструкторів, які використовують тренажер, військовим достатньо 5-6 навчальних підходів, щоб вже на полігоні уражати цілі з бойового ПТРК «Корсар» зі стовідсотковою точністю.

Останні новини:

Зараз читають