9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Національна поліція Україна розпочинає набір та подальше навчання пілотів до підрозділу повітряної підтримки

На початку 2020 року Нацполіція планує отримати перші гелікоптери. Вони здійснюватимуть підтримку наземних груп під час проведення спецоперацій, а також сприятимуть у виявленні різних видів злочинів.

Відтак відомство розпочинає набір та подальше навчання пілотів-поліцейських. Про це глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив сьогодні, 28 березня, під час зустрічі з командувачами авіації ЗСУ, Нацгвардії та ДСНС. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Національної поліції.

За словами Голови Нацполіції Сергія Князєва, протягом 2020 року Нацполіція України планує отримати 10 гелікоптерів моделі Н145. Саме такі моделі використовують у службовій діяльності поліцейські Чехії.

blank

Досвід іноземних колег буде використано в роботі Управління організації діяльності поліції на воді та повітряної підтримки. Зокрема, ми розпочинаємо набір пілотів гелікоптерів на службу в новоствореному підрозділі, – зазначив Сергій Князєв, додавши, що в подальшому професійно підготовлені пілоти-поліцейські  стануть інструкторами для навчання новоприбулих колег.

За словами Сергія Князєва, екіпажі цього підрозділу  працюватимуть по всій країні. Зокрема, поліцейські у щоденному режимі обслуговуватимуть підрозділи патрульної поліції, поліції превенції, конвойної поліції.

Навантаження буде велике. Відтак на заході, сході та півночі країни дислокуватимуться по два екіпажі. На столицю припадає найбільша кількість трас, тому в Києві має бути постійно один-два екіпажі. Ми плануємо отримання першого поліцейського-пілота гелікоптера на початку 2020 року. Водночас ми маємо  оголосити конкурс на заміщення вакантних посад не пізніше липня 2018 року, – підкреслив глава Нацполіції.

Голова поліції підкреслив, що підбір та підготовка особового складу екіпажів підрозділу повітряної підтримки – довготривалий процес. Для цього будуть залучені фахівці силових відомств, до складу яких входять авіаційні підрозділи, та спеціалізовані навчальні заклади.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають