Наступного року для ЗСУ заплановано закупити до 1000 одиниць автомобільної техніки

10516
 • До 1000 одиниць автомобільної техніки заплановано закупити наступного року. Йдеться здебільшого про вантажні автомобілі

  Також начальник Центрального автомобільного управління ЗС України Олександр Сергій наголосив, що з початку бойових дій на сході України, з 2014 по 2017 рік близько 1200 одиниць автомобільної техніки було відновлено шляхом капітального ремонту який здійснювався на державних підприємствах.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український Мілітарний портал.

  Близько 3600 одиниць техніки, які свого часу були передані в Центр обліку надлишкового майна, за рішенням Міністра оборони України і начальника Генерального штабу ЗС України було повернуто, відновлено й поставлено в бойові частини на доукомплектування.

  Щодо цифр забезпечення підрозділів в зоні проведення АТО, то їх комплектація автомобільною технікою складає 82%. Генерал-майор Олександр Сергій також подякував волонтерам за допомогу та назвав кількість автомобілів переданих ними для потреб Збройних Сил – понад 1700 одиниць.


  Про допомогу проекту

  1 коментар

  1. Мова не йде тільки про нові автомобілі. В це число здебільшого входять швидше ремоторизовані вантажівки. Думаю нових набереться до чверті

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here