9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Найближчім часом повітряні сили будуть готові до застосування безпілотників Bayraktar TB2 (фото)

У турецькому Кішані триває підготовка українських військовослужбовців за програмою підготовки фахівців з експлуатації та технічного обслуговування безпілотного авіаційного комплексу Bayraktar TB2.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Навчання проходять близько трьох десятків майбутніх інструкторів, техніків, операторів, фахівців термінала наземних даних та станції наземного контролю БАК.

Як повідомили у Командуванні Повітряних Сил, курс навчання був передбачений контрактом на постачання Bayraktar TB2 й відбувається на навчально-виробничій базі виробника БАК – компанії BaykarMachine. Програма підготовки розрахована на три місяці й включає теоретичну та практичну частини. До України наші хлопці мають повернутися з відповідними сертифікатами й дозволами на застосування Bayraktar TB2.

У Командуванні уточнюють, що турецька сторона зобов’язалася підготувати увесь персонал, задіяний до застосування БАК. Тож найближчим часом на навчання до Турецької Республіки відправиться ще одна група військовослужбовців. Їх готуватимуть як операторів корисного навантаження й фахівців із обслуговування системи озброєння безпілотного авіаційного комплексу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають