9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Національна гвардія України оголосила тендер на закупівлю 25 спеціалізованих вахтових автомобілів

Національна гвардія України оголосила тендер на закупівлю спеціалізованих вахтових автомобілів на шасі МАЗ на майже 63 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Варто зауважити, що спочатку технічне завдання містило прямі вимоги на марку автомобіля – МАЗ-5340, але після кількох скарг учасників до нього були внесені зміни. Зокрема в одній зі скарг відмічається, що «вимоги значно завищені, та наближені до єдиного на ринку автомобіля з такими параметрами, а саме автомобіля МАЗ 5340 євро 2 з двигуном ЯМЗ (що знаходиться в санкційному списку, як товар виробництва Російської Федерації)».

До шасі висуваються такі вимоги: безкапотна кабіна, колісна формула 4х2, колісна база не менше 4 100 мм, монтажна довжина рами не менше 5 800 мм, двигун потужністю не менше 130 к. с. стандарту Євро-2 або вище, вантажність не менше 5450 кг, повна маса не більше 10 100 кг, об’єм паливного бака не менше 200 л, розмір коліс не менше R20.

Кузов-фургон повинен бути обладнаний не менше ніж 26 м’якими сидіннями, з можливістю регулювання кута нахилу спинки, системами опалювання та кондиціонування повітря, РК-телевізором діагоналлю не менше 24-32 дюйми, а також робочим столом типу – купе з розеткою для підключення комп’ютера (ноутбука).

Крім того у фургоні повинні бути відсіки для розміщення протиударних щитів типу Форт-ЩПА. На всі вікна кузову-фургону передбачається встановлення захисних ґрат із тканої металевої сітки (з можливістю їх швидкого демонтажу).

Очікувана вартість контракту 62 810 000 гривень. Початок аукціону 12 серпня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають