9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

На заводі «Імпульс» у Шостці розгорнуть серійне виробництво боєприпасів ВОГ-17В

На Шосткинському заводі «Імпульс», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», розгорнуть перше в історії незалежної України серійне виробництво боєприпасів для підствольних та автоматичних гранатометів.

Це стало результатом плідного державно-приватного партнерства з ТОВ «Спеціальне конструкторське бюро «Вектор-В», якому належить розробка цього боєприпасу, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну.

«Постановка на серійне виробництво цього боєприпасу знаменує початок відновлення боєприпасної галузі України, – розповів генеральний директор Концерну Олег Гусєв. – Шосткінський завод «Імпульс» має всі необхідні можливості й компетенції для виробництва та доводить свою здатність забезпечити критичну потребу війська в боєприпасах. Ми прагнемо також досягти провідних позицій нашої держави на світових ринках ОВТ».

blank

Україна завжди була залежною від постачання згаданих боєприпасів з-за кордону. Сьогодні ТОВ «СКБ «Вектор-В» як розробник та ДП «Шосткинський завод «Імпульс» як виробник об’єднуються для забезпечення критичної потреби українського війська у боєприпасах для підствольних та автоматичних гранатометів.

«Сьогодні в Україні нарешті з’явилося власне виробництво боєприпасів для гранатометів, яке має замкнутий цикл. Для нашого спеціального конструкторського бюро це успіх, а для України – безперечна перемога та приклад ефективного державно-приватного партнерства», – наголосив керівник СКБ «Вектор-В» Віталій Жуков.

blank

Важливо підкреслити, що український розробник – ТОВ «СКБ «Вектор-В» –  пройшов повний цикл державних випробувань ВОГ-17В. При цьому саму розробку та весь цикл держвипробувань боєприпасу товариство провело за власні обігові кошти без залучення державного фінансування, однак з використанням науково-виробничого потенціалу ДП «Шосткинський завод «Імпульс».

«Дякую керівництву Укроборонпрому за всебічне сприяння. Завдяки цьому ми сьогодні демонструємо боєприпас для гранатомету, виготовлений винятково з деталей вітчизняного виробництва», – зазначив очільник ДП «Шосткинський завод «Імпульс» Віталій Кайнара.

Таким чином Україна стає однією з 12 країн світу, які мають замкнутий цикл виробництва боєприпасів для ведення ближнього бою, а також це знаменує початок відновлення боєприпасної галузі України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають