9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

На закупівлю колючого дроту для прикордонників Уряд виділив 21 мільйон гривень

Кабінет Міністрів виділив Державній прикордонній службі України 21 мільйон гривень для інженерно-технічного облаштування державного кордону.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 15 листопада, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

«Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету та спрямовані на закупівлю сировини для виготовлення спіральної колючо-ріжучої стрічки типу «Єгоза» з метою забезпечення охорони державного кордону України», — повідомляє урядовий портал.

blank
Інженерне облаштування кордону з РФ. Фото: ДПСУ

Раніше ми повідомляли, що у Черкаській області в інтересах ДПСУ було запущено виробництво інженерних загороджень, у першу чергу – колючого дроту. Для кожної ділянки державного кордону України передбачається специфічний конструктив як в інженерному, так і технічному плані. Усі ці унікальні потреби враховує нове виробництво.

blank

Зазначимо, що через міграційну кризу організовану білоруським режимом Лукашенка, Україна розмістила на кордоні з Республікою Білорусь близько 8500 військових і правоохоронців, також у прикордонних областях проведуть позапланові навчання підрозділів тероборони Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають