9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

На виставці в Києві підписано новий контракт на постачання українській армії радіостанцій Aselsan

Державна компанія “Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, підписала контракт з турецькою компанією Aselsan про постачання нових партій радіостанцій УКВ зв’язку на потреби Міноборони України на суму 6 млн дол США.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу концерну.

Подія відбулась в рамках міжнародної виставки “Зброя та Безпека 2019”

Новий контракт є частиною рамкової угоди між “Спецтехноекспортом” та Aselsan на постачання турецьких засобів радіозв’язку в Україну, що була укладена у 2016 році. Ця угода реалізується за механізмом офсетних зобов’язань між компаніями та передбачає запуск їх виробництва в Україні.

Нові партії систем військового зв’язку будуть поставлені в українські війська протягом 2020 року і стануть першими, що вироблені на території України.

Налагодження виробництва турецьких систем радіозв’язку в Україні дозволяє Міністерству оборони України отримати доступ до найсучасніших технологій у сфері зв’язку.

XVІ Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека – 2019” розпочала свою роботу 8 жовтня 2019 року. 36 підприємств-учасників Державного концерну “Укроборонпром” представляють на міжнародному форумі широкий спектр продукції військового та подвійного призначення. Загалом Концерн експонує 135 експонатів, серед яких 6 новітніх зразків представлені вперше, а також 13 натурних зразків великогабаритної військової техніки.  

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають