9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

На виробництво ПТРК “Стугна-П” додатково передали 130 млн гривень

На виробництво українських протитанкових ракетних комплексів “Стугна-П” розробки ДККБ “ЛУЧ” буде виділено 130 млн гривень з бюджетного фінансування парламентської партії.

Про це під час брифінгу заявила голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк, передає Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

“Сьогодні значну частину бюджетного фінансування наша політична сила, партія “СН”, передає на допомогу ЗСУ. Йдеться про кошти, які парламентські партії отримують з держбюджету на фінансування своєї статутної діяльності. На рівні партії, на рівні її вищого керівного органу — політичної ради, ми прийняли рішення сьогодні спрямувати 130 мільйонів гривень державного фінансування, саме для підтримки ЗСУ”, – заявила парламентарка.

Шуляк уточнила, що політична сила провела консультації з Генштабом ЗСУ, і було вирішено, що вони хочуть ці кошти направити на підтримку українського виробника та придбати українське озброєння, зокрема – виготовити саме українські ракетні комплекси “Стугна-П”.

blank
Стрільби з ПТРК FGM-148 Javelin та “Стугна-П” під час навчань на Рівенщині

За її словами, ці кошти, які передасть “СН”, становлять значну суму від загальної суми контракту.

“Ці кошти направляються на єдиний рахунок Національного банку України з призначенням платежу на виготовлення українського озброєння. На сьогодні “Стугна-П” є одним з найкращих зразків саме українського виробництва. І у такий спосіб ми хочемо і допомогти українським виробникам, і хоча б такою невеличкою історією допомогти ЗСУ”, – поінформувала вона.

blank
Зразки продукції КБ “Луч” Фото: РНБОУ

Відповідаючи на питання, чому ці кошти передаються на закупівлю саме комплексів “Стугна-П”, а не, наприклад, на безпілотники, Шуляк сказала, що наразі безпілотниками й дронами займається величезна кількість людей, які долучені до різних ініціатив, таких, як “Армія дронів” тощо.

“Нам сьогодні хотілося підтримати саме українського виробника сучасного озброєння, який працює тут, в Україні, де українські люди виготовляють те озброєння, яке себе зарекомендувало дуже позитивно з перших днів повномасштабного вторгнення рф”, – заявила парламентарій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають