9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На виставку “Зброя та безпека — 2018” до Києва приїде рекордна кількість компаній

У столиці з 9 по 12 жовтня триватиме XV Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека – 2018”, яка збере найбільшу кількість компаній за свою історію.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

Про це на прес-конференції сказав Сергій Згурець, директор Інформаційно-консалтингової компанії “Діфенс Експрес”, яка є генеральним інформаційним партнером виставки, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“В Києві завтра відриється спеціалізована виставка “Зброя та безпека – 2018″, яка триватиме впродовж трьох днів. Ця виставка буде унікальною з огляду на кількість закордонних компаній, які приїдуть на цей захід”, – сказав Згурець.

За його словами, до цього заходу компанії “Діфенс Експрес” підготували два цікавих продукти – каталог “Українські приватні оборонні підприємства 2018-2019” та спеціальний випуск Defense Eхpress “Нова зброя оновленої армії”.

Згурець повідомив, що цікавими на виставці будуть американські стенди, стенди європейських партнерів України – Польщі та Чехії. Представлено буде і ще один напрям – співпраця з китайськими компаніями.

Він також повідомив, що команда “Діфенс Експрес” буде виславляти короткі відеоогляди зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки.

В рамках військової частини виставки будуть представлені сегменти озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою; техніка та озброєння сухопутних військ; озброєння і екіпірування правоохоронних органів; засоби забезпечення прикордонного контролю; військова авіація.

У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру продемонструють зразки великогабаритної військової техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають