9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

На складі поштової компанії виявили бойові модулі від БТР-4

blank
Національний інформаційний портал “ТИСК”.

На складі однієї з транспортних компаній виявили два універсальних баштових бойових модулів типу БМ-7 «Парус», призначені для установки на бронетранспортери БТР-4.

Як стало відомо, дві бойові вежі прибутку з Житомира в Харків. Відправником вантажу виступає Житомирський бронетанковий завод (ЖБТЗ), а одержувачем Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова.

Перевезення комплектуючих до військової техніки подібним шляхом є грубим порушенням у зв’язку з можливістю “втечі” як характеристик бронювання, так і компонування нового виробу. Варто відзначити, що з Житомира був відправлений всього лише броньований «ковпак» перспективного бойового модуля. Вже безпосередньо в Харкові буде здійснюватися його подальше комплектація.

БМ-7 «Парус» – універсальний баштовий бойовий модуль українського виробництва, призначений для установки на бойові машини піхоти і бронетранспортери. Бойовий модуль БМ-7 “Парус” був розроблений ХКБМ для бронетранспортера БТР-4 і є подальшим розвитком бойового модуля «Штурм». Основними завданнями, поставленими перед розробниками, було зменшення габаритів модуля, скорочення часу заряджання стрічкового живлення гармати і збільшення її боєкомплекту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають