9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

На параді у Києві 24 серпня покажуть новітній український контрбатарейний радар 1Л220УК

На військовому параді, який відбудеться 24 серпня в Києві, українцям покажуть нову перспективну контрбатарейну РЛС 1Л220УК. Новинка була помічена на столичних дорогах під час репетиції параду 18 серпня. Повідомляє Національний промисловий портал.

Розробкою радіолокаційної станції займається запорізьке підприємство КП «НВК« Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром». 1Л220УК призначений для розвідки позицій артилерії противника та коригування вогню власної артилерії. РЛС здатна фіксувати кілометрів точне місцеперебування ворожих гармат, мінометів, реактивних систем залпового вогню, а також ракетних комплексів протиповітряної оборони та тактичних ракет на відстані у десятки кілометрів. Також, станція здатна стежити й за повітряним простором, маючи можливість фіксувати безпілотники противника.

blank
РЛС 1Л220УК Фото: Мilitary navigator

Варто відзначити, що на відміну від раннього зразка – «Зоопарк-2», перспективна РЛС не має власного самохідного шасі. Для її переміщення використовується тягач КрАЗ. Перехід на колісну базу та зміна комплектації станції обумовлений відмовою від російських компонентів та техніки.

Відомості про нову розробку, вперше, були оприлюднені в кінці минулого року, під час урочистостей присвячених дню ракетних військ та артилерії на військовому полігоні біля селища Дівички. Пізніше, 22 червня 2018 року, прототип 1Л220УК був продемонстрований вже в «залізі» президенту України. Презентація відбулася в цеху Казенного підприємства «Науково-Виробничий Комплекс« Іскра », під час урочистої передачі ЗСУ трьох нових РЛС (79К6« Пелікан» та двох 36Д6М).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають