9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

На озброєння 28-ї бригади Сухопутних військ надійшли бронеавтомобілі “Новатор”

28-ма окрема механізована бригада прийняла у свій штат бронеавтомобілі “Новатор” виробництва вітчизняного ТОВ Конструкторське-виробниче підприємство “Українська бронетехніка”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Нагадаємо, у грудні минулого року повідомлялося, що підрозділи Збройні сили України отримають партію з понад 40 одиниць спеціалізованих броньованих автомобілів “Новатор”, вироблених ТОВ “Українська бронетехніка” на замовлення Міністерства оборони України.

СБА створений на посиленому й модернізованому шасі Ford F-550, а його корпус виготовлено зі сталі шведської компанії ARMOX різної твердості та товщини в залежності від зони бронювання.

blank

В цілому бронемашина відповідає класу бронювання ПЗСА-4 або ПЗСА-5. Всі двері обладнані спеціальними підсиленими ригелями та замками підвищеної надійності та мають можливість відкривання ззовні в екстрених ситуаціях.

blank
Фото: Ukrainaan Armor

“Новатор” при вазі у 9 тонн здатен розганятися до 120 км/год. Спеціалізований броньований автомобіль від ТОВ “Українська бронетехніка” обладнаний надсучасною системою пожежогасіння та шинами підвищеної прохідності з системою RunFlat.

blank

Окрім Збройних сил, ці бронемашини також постачаються й в Національну гвардію України. Зокрема у березні цього року компанія розпочала процедуру передачі партії СБА “Новатор”, які були виготовлені в рамках державного контракту між підприємством та НГУ.

Останні новини:

Зараз читають