9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

На Одещині вчергове випробували модернізовану ракетну систему “Вільха”

30 серпня на півдні Одещини, в районі населеного пункту Лебедівка успішно проведено випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню “Вільха-М”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 5 канал.

“30 серпня на півдні Одеської області відбулися випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню “Вільха-М” зі збільшеною дальністю ураження. Стрільби модернізованими ракетами “Вільха-М” завершені успішно”, – сказав заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос.

За його словами, РНБО ухвалила низку рішень щодо забезпечення якнайшвидшого прийняття на озброєння та постачання нових ракет для реактивних систем залпового вогню.

“Вільха-М” – розробка конструкторів підприємства “Державне Київське конструкторське бюро “Луч” у співпраці з іншими державними та приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Виробництво зазначених ракет здійснюватиметься в Україні за замкненим циклом. Максимальна дальність польоту ракети – 130 кілометрів. Це глибока модернізація радянської РСЗВ 9К58 “Смерч” з коректованим боєприпасом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають