9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

На Львівському бронетанковому заводі готова чергова партія модернізованих Т-64 (фото)

ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», готується до передачі українським військовим чергової партії модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року. Так, на заводському подвір’ї у Львові проходять останні тести п’ять нових машин.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Ці танки відрізняються від своїх радянських пращурів кількома суттєвими нововведеннями, що значно покращують можливості бойової машини. Зокрема мова йде про новий динамічний захист, тепловізійний прицільний комплекс, сучасні прилади нічного бачення для екіпажу, цифрові радіостанції та систему супутникової навігації.

blank
Модернізований танк Т-64 зразка 2017 року. ЛБТЗ

Проте основна конструкція Т-64 зостається без змін. Навіть новий динамічний захист ставиться в старі кріплення від радянського ДЗ «Контакт».

“В процесі покращення характеристик ми виходили виключно без зміни конструкції машини. Тобто, якщо йде наприклад танковий нічний приціл, то він вставляється в ту саму шахту, в тих самих параметрах. Так, всередині начинка зовсім інша”, – відзначив начальник центрального бронетанкового управління ЗСУ Юрій Мельник.

blank
Модернізований танк Т-64 зразка 2017 року. ЛБТЗ

Нагадаємо, на ЛБТЗ почали працювати над модернізацією танків Т-64 у середині минулого року. Вже в липні 2019 року заводчани відправили Збройним силам першу партію з восьми таких машин.

blank
Модернізований танк Т-64 зразка 2017 року. ЛБТЗ

Наразі, на оборонному підприємстві на різній стадії виробництва знаходиться 15 таких танків.

Останні новини:

Зараз читають