9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

На Львівщині розробляють нову машину РХБ розвідки на базі бронеавтомобіля Дозор-Б

В Україні працюють над створенням сучасної машини радіаційної, хімічної та біологічної розвідки (РХБ) на потребу Збройних сил. За попереднім планом, така машина буде створена на базі бронеавтомобіля «Дозор-Б».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Нову апаратуру має розробити львівське Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр», яке було засноване на початку 90-х років, і є відомим в Україні та світі як розробник та виробник приладів та систем радіаційного контролю.

«Ми знаємо велику актуальність створення в Україні машини радіаційної, хімічної та біологічної розвідки. Фактично таку задачу перед нами ставить управління РХБ розвідки Збройних сил України і ми зараз працюємо над новою апаратурою, базовою, для комплектування такої машини РХБ-розвідки», – повідомив Генеральний конструктор НВП «Спарінг-Віст Центр» Юрій Сторонський під час інтерв’ю на виставці «Зброя та Безпека-2018».

Наразі вітчизняні фахівці розробляють нову систему СРХБР-Т. Вона встановлюється на машинах РХБ розвідки й складається з трьох приладів :

Приладу радіаційної розвідки ДРГ-Т
Приладу хімічної та біологічної розвідки АР4С-VB
Блоку управління, сигналізації та контролю БУСК-01

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають