9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

На кордоні з Білоруссю розмістили українські комплекси РЕБ “Буковель-AD R4”

Українські військові посилили небезпечні ділянки кордону новітніми комплексами РЕБ «Буковель-AD R4» компанії Proximus LLC.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Цей комплекс призначений для зриву виконання польотних завдань безпілотними літальними апаратами шляхом радіоелектронного впливу на бортові радіоелектронні системи БПЛА.

Посилення зроблено у зв’язку зі ситуацією вздовж кордонів України з Республікою Білорусь.

Військові Збройних сил України також поділилися з польськими колегами досвідом «придушення» безпілотників використовуючи комплекс EDM4S.

blank
Комплекс РЕБ на кордоні з Білоруссю. Фото: InformNapalm

Комплекс РЕБ «Буковель-AD R4» вже декілька років успішно використовується в зоні бойових дій на Донбасі для боротьби з безпілотниками.

Станом на 2021 рік заявлено, що комплекс здатен зафіксувати навіть безпілотники «Орлан-10», які Росія з 2014 використовує на Донбасі.

Ефективна дальність радіопридушення ворожих БПЛА здійснюється на відстані до 20 км. Час розгортання комплексу у бойове положення складає всього 2 хвилини.

blank
Комплекс РЕБ з БПЛА “Буковель-AD R4”. Фото: Defence Express

Раніше комплексом здійснювалося радіоподавлення роботи GPS та GLONASS, то тепер до цього переліку додалися ще й Galileo та Beidou.

Комплекс також має пасивну систему виявлення та пеленгації безпілотників. Також розширився частотний діапазон комплексу та збільшилась кількість завад, які він може ставити одночасно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають