9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

На КБТЗ працюють над модернізованою версію броньованої машини «Дозор-Б»

На ДП «Київський бронетанковий завод» (КБТЗ), що входить до складу ДК «Укроборонпром», проводяться роботи над модернізацією броньованої машини «Дозор-Б». Про це стало відомо під час візиту на підприємство заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі України Юрій Бровченко. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence Express.

Так, в об’єктиви камер, під час відвідування КБТЗ заступником міністра, потрапило кілька зразків бронетехніки як в готовому, так і в частково розібраному вигляді. Серед них був і «Дозор-Б». Раніше, саме ця машина використовувалася на випробуваннях бойового модуля «Вій». Однак, після демонстрації, на підприємстві продовжено роботи над подальшим вдосконаленням бронеавтомобіля.

Від раніше представлених версій ББМ, виготовлених в Харкові та у Львові, бронемашина відрізняється новим, більш складним бойовим модулем та елементами додаткового бронювання. Причому додаткові бронелисти, встановлені практично на всю бічну та задню частину корпусу, окрім бампера та верхньої частини капота. Також, змінилася форма та положення на машині заднього модуля з пусковими установками димових гранат.

blank
Новинки КБТЗ Фото: Defence Express

Варто зазначити, що судячи з фотозвіту, це не єдина новинка, яку керівництво заводу продемонструвало Юрію Бровченко. Так був помічений новий варіант баштового модуля для танка та перероблені корпуси від декількох радянських БТР, що мають покриття з новими захисними властивостями. Крім цього, чиновнику були представлені нові напрацювання підприємства по танковим двигунам, які раніше в Україні не здійснювалися.

Останні новини:

Зараз читають