9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

На Гончарівському полігоні продемонстрували нові зразки крупнокаліберних снарядів вітчизняного виробництва

Днями,26 липня 2018, на Гончарівському полігоні, що на Чернігівщині, відбувся масштабний показ українського артилерійського озброєння і снарядів. На презентації новинок і бойових стрільбах були присутні представники Міністерства Оборони та РНБО, на чолі з О.Турчиновим. Повідомляє Національний промисловий портал.

Раніше вже повідомлялося, що на полігоні пройшли випробування 60-мм мін та 152-мм осколково-фугасних снарядів для гармат 2А36 «Гіацинт-Б» (виробництва ДАХК «Артем»). Однак це не єдині нові боєприпаси, які були продемонстровані вітчизняними зброярами. blank

Так, приватна компанія ТОВ «Рубін-2017», що стала відомою, як розробник СПГ «Ланцея», представила ще кілька типів снарядів. Для протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» були розроблені осколково-фугасні снаряди ОФ-35 і ОФ-17, а для танкових 125-мм гармат – ОФ-19. У свою чергу, для гаубиць, українські фахівці створили активно-реактивні снаряди ОФ-22 (використовується на 152-мм САУ «Акація») і фугасний снаряд «натовського» 155-мм калібру – М107.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають