9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

На Гончарівському полігоні продемонстрували нові зразки крупнокаліберних снарядів вітчизняного виробництва

Днями,26 липня 2018, на Гончарівському полігоні, що на Чернігівщині, відбувся масштабний показ українського артилерійського озброєння і снарядів. На презентації новинок і бойових стрільбах були присутні представники Міністерства Оборони та РНБО, на чолі з О.Турчиновим. Повідомляє Національний промисловий портал.

Раніше вже повідомлялося, що на полігоні пройшли випробування 60-мм мін та 152-мм осколково-фугасних снарядів для гармат 2А36 «Гіацинт-Б» (виробництва ДАХК «Артем»). Однак це не єдині нові боєприпаси, які були продемонстровані вітчизняними зброярами. 

Так, приватна компанія ТОВ «Рубін-2017», що стала відомою, як розробник СПГ «Ланцея», представила ще кілька типів снарядів. Для протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» були розроблені осколково-фугасні снаряди ОФ-35 і ОФ-17, а для танкових 125-мм гармат – ОФ-19. У свою чергу, для гаубиць, українські фахівці створили активно-реактивні снаряди ОФ-22 (використовується на 152-мм САУ «Акація») і фугасний снаряд «натовського» 155-мм калібру – М107.

Останні новини:

Зараз читають