9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

На Чернігівщині проходять випробування ПТРК “Бар’єр-В” та комплекс некерованих ракет для військових гелікоптерів (відео)

Спеціалісти ДНДІ, на одному з військових полігонів Чернігівщини, завершують черговий етап державних випробувань ПТРК «Бар’єр-В» на гелікоптері Мі-8МСБ-В та розпочали випробування комплексу НРО Б8В8МСБ на гелікоптерах Мі-2МСБ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Завершується етап по державним спільним випробуванням комплексу керованого ракетного озброєння «Бар’єр-В», на вертольоті Мі-8МСБ-В, і розпочалися спеціальні випробування комплексу некерованого ракетного озброєння з блоками Б8В8 на вертольоті Мі-2МСБ», – розповів ТВО начальника науково-дослідного відділу випробувань пілотованих літальних апаратів ДНДІ ВС ОВТ Євген Рашевський.

«За позитивних результатів випробувань, комплекс керованого ракетного озброєння «Бар’єр-В» на вертольоті Мі-8МСБ-В буде рекомендовано для прийняття на озброєння Збройних сил України», – додав він.

Згодом, новим комплексом збирається оснастити ударні гелікоптери Мі-24 ЗСУ, де вони замінять застарілий радянський аналог «Штурм-В». На відміну від останнього, який використовує радіокомандне наведення, «Бар’єр-В» має телевізійний та тепловізійний канали, що забезпечує можливість його застосування як вдень, так і вночі. Також є елементи, що зменшують похибку системи керування.

blank

Своєю чергою, успішні результати випробування комплексу некерованого ракетного озброєння Б8В8МСБ на вертольоті Мі-2МСБ дозволять розширити умови його бойового застосування.

Варто додати, що нові ракетні комплекси не тільки покращать можливості українських гелікоптерів, а ще й дадуть розвиток підприємствам вітчизняного ОПК.

«Це новий крок в технологіях, це нові можливості для підприємств промисловості, оскільки практично всі складові частини виробництва українських підприємств», – наголосив представник Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Нагадаємо, гелікоптери Мі-2МСБ та Мі-8МСБ-В є сучасними модернізаціями радянських машин, котрі серійно випускаються на приватному АТ «Мотор Січ», що входить до складу «Ліги оборонних підприємств України» (блоки Б8В8МСБ, також виробництва «Мотор-Січ» – прим. ДЕ). Своєю чергою, розробкою й виготовленням ракетних комплексів «Бар’єр-В» (та ракет до них) займаються на державному підприємстві ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром». Також в роботі залучені й інші виробники обороно-промислового комплексу України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають