9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Миколаївський бронетанковий завод відремонтував та модернізували партію БТР-80

 • У Миколаєві відремонтували та модернізували партію БТР-80 для потреб підрозділів Збройних Сил України.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Кількість одиниць, які передало Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» для армійців не озвучується.

  Фахівці підприємства провели капітальний ремонт бронетранспортерів БТР-80, відновили роботу всіх вузлів та агрегатів, а також встановили новітні прилади спостереження, навігації та зв’язку українського виробництва.

  Окрім ДП «Миколаївський бронетанковий завод» ремонтом та модернізацією бронетранспортерів БТР-80 для ЗСУ займається ДП  «Київський бронетанковий завод».

  Партія відремонтованих та модернізованих на ДП «Миколаївський бронетанковий завод» бронетранспортерів БТР-80 Фото: ДК «Укроборонпром»

  Наприкінці вересня підприємство зі столиці України достроково виконало оборонне замовлення на ремонт бронетранспортерів БТР-80 та передав партію з 9 одиниць до ЗСУ.

  Попередню партію відремонтованих бронетранспортерів з Києва до Збройних Сил України було передано на початку травня, їх кількість була аналогічна – 9 одиниць.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Морські порти України з початку року перевалили понад 106 мільйонів тонн вантажів

  Морські порти України в січні-вересні 2021 року скоротили перевалку вантажів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року...

  Новгород-Сіверський елеватор встановив нові зерносушарки

  На Новгород-Сіверському елеваторі встановили нові зерносушарки і газове обладнання. Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.