9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Миколаївське підприємство налагодило випуск продукції для потреб армії — Суспільне

На миколаївському підприємстві виготовляють бронеплити для бронежилетів та шиють чохли на них. Також налагодили випуск пічок-буржуйок для обігріву військових.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор підприємства, передає Національний Промисловий Портал.

За словами чоловіка, ще 20 днів тому підприємство займалося виготовленням металоконструкцій та монтажними роботами. З початку війни перейшли на випуск продукції для потреб Збройних сил України.

“Ми почали виготовляти бронеплити, що витримують кулі достатнього калібру. Усього виготовили близько 600 бронеплит. Періодично з’являються заявки на виготовлення печей-буржуйок для наших солдатів. Тобто намагаємось максимально захистити наше місто”, — сказав директор підприємства.

Як розповів чоловік, працюють два цехи: в одному роблять бронеплити, в іншому — шиють жилети. Матеріалом для плит слугують деталі танків та іншої техніки. З ранку до вечора їх ріжуть та обробляють. Зразки пройшли перевірку зброєю калібрів 5,45 та 7,62 міліметра.

“Привозять танкову броню, з неї вирізають за певними розмірами плити. Як і в одязі є розміри XL/М, тобто ми виготовляємо на замовлення необхідну кількість. Ця броня перевірялася, вона витримує бронебійні кулі”, — розповів директор підприємства.

blank

Вага бронепластини 3-4 кілограми, над виготовленням працюють від 15 до 20 працівників. Готові пластини везуть до Будинку офіцерів флоту, де їх обмотують спеціальною м’якою стрічкою та заправляють у чохли.

“Пластину обклеюємо демпфером. У нас є такий матеріал, він клейкий. З одного боку він дуже пом’якшує і забезпечує захист від осколків”, — пояснила головна координаторка у Будинку офіцерів флоту Анастасія.

blank

За словами Анастасії Алексєєвої, цех, де шиють “плитоноски”, під секретом. Щодня звідти привозять близько 20 “чохлів”. Співробітники самостійно знайшли викройки та схеми, за якими працюють.

“Мотивація у всіх єдина, не тільки у нас, у будь-кого, хто взагалі зараз волонтерить чи воює – щоб найшвидше це все скінчилося, ми всі хочемо повернутися до мирного життя. Ми розуміємо, що якщо вони самі не зупиняються, нам доведеться їх зупинити. Для цього треба максимально підтримати нашу армію, наші військові формування, щоб в цьому їм посприяти максимально і вберегти від втрат”, — сказала Анастасія.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають