9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Ми розробили і випускаємо безпілотник, який продається закордоном — директор компанії «Скаетон»

У сучасному світі нічого не стоїть на місці. Куди не кинь оком, скрізь можна простежити глобальні зміни новизну і сучасні технології. Те ж можна сказати й про компанії «Скаетон», яка під впливом розвитку цього тренду змінила вектор своєї роботи на користь розробок і виробництва безпілотних авіаційних комплексів (БАК).

Компанія розробляє і поставляє безпілотні літальні апарати (БПЛА) класу «малий тактичний», і надлегкі літаки. Бачення розвитку компанії полягає в розробці високоавтоматизованих авіаційних платформ, призначення для використання в складних умовах і віддалених територіях. Одним з таких рішень є Raybird 3 – безпілотний авіаційний комплекс серійного виробництва класу «малий тактичний» для різних довготривалих місій, ISTAR рішень і пошуково-рятувальних операцій.

Про те, що авіаційно-виробничої компанії ТОВ «Скаетон» вдалося на ринку, в інтерв’ю ІА «ОПК» розповів директор підприємства Микола Миколайович Топтун.

Передає Національний Промисловий Портал.

Микола Миколайович, я чув, що компанія «Скаетон» була заснована у 2006 році й працювала на розробку легких спортивних літаків? Як змінилася концепція роботи компанії в наступні роки, і які головні напрямки діяльності після початку російсько-української війни?

У 2006 році була створена авіаційно-виробнича компанія «Скаетон», і ми дійсно розробляли та випускали легкі спортивні літаки. У 2015 році було прийнято рішення про розробку безпілотного авіаційного комплексу (БАК — безпілотний авіаційний комплекс – ред.) тактичного класу. Я не думаю, що війна, якимось принциповим чином вплинула на наше рішення. Швидше — це загальна концепція того, що в усьому світі в авіації, автотранспорті людина витісняється роботами від управління і, коли пройде 10 -15 років, людям не будуть давати ні літати на літаках, ні керувати машинами. Все буде робити автопілот і роботи. Розуміючи це, ми прийшли до такого рішення і взялися за цю непросту задачу.

Чи існують у компанії конкуренти в Україні в її сегменті діяльності?

Ми вважаємо, що конкурентів немає, але це дуже неоднозначно. Наші БАК відносяться до класу малих тактичних безпілотних апаратів вагою до 25 кг і часом польоту 10 і більше годин. Я не знаю інших компаній в Україні, які мали б подібні параметри.

На даний момент компанія спеціалізується лише на створенні тактичних безпілотних апаратів?

Для того, що б зробити щось добре, необхідно зосереджуватися і концентрувати зусилля на чомусь одному. Або на вузькому напрямку, як це у війні, наприклад, для того що б прорвати оборону суперника потрібно зосереджувати удар на вузькій ділянці фронту, також у всіх сферах. Намагатися зробити все одночасно — це значить не зробити нічого або зробити все погано. Ми розробили та випускаємо один тип безпілотного авіаційного комплексу — це Raybird-3 для міжнародного ринку. Також є версія і для України. Цифра «3» в назві — це не версія, а розмах крил. Ці два безпілотних авіаційних комплексів відрізняються деякими параметрами, як відрізняється військова техніка і техніка подвійного призначення. Зокрема для цивільної версії відсутнє шифрування і т.д. За часом польоту і по дальності вони практично однакові.

Як ви бачите перспективу роботи «Скаетона» на міжнародному ринку? Чи є вектор роботи «на експорт» більш сприятливим для компанії в комерційному плані?

Однозначно, тому що зовнішні клієнти купують за комерційну ціну. В Україні для наших військових норма прибутку обмежена на купівельні вироби 1% і на роботи до 20%. По суті, в сумі це 2-3% прибутку можна отримати. За ці гроші неможливо ні розвиватися, ні існувати. Можна було б існувати, якби ці замовлення були постійними. Для того, щоб існувати, отримуючи 1% або 2% прибутку, потрібно не розвиваючись, не ведучи якихось розробок, аби просто випускати продукцію як виробниче підприємство потрібно щоб потік замовлень був безперервний. Якщо ми хоча б місяць простоюємо, ми вмираємо.

Ваш безпілотний авіаційний комплекс був нагороджений грамотою Книги рекордів України за найтриваліший політ? Як складаються справи у міжнародних компаній. Чи можуть вони конкурувати з «Скаетон»?

Міжнародні компанії досить активно ведуть конкуренцію. Загалом, у всьому світі існує близько п’яти комерційних безпілотних комплексів нашого класу, я зараз не кажу про військових. Частина з них можуть літати 20 і більше годин, але при цьому у них крейсерська швидкість в середньому 70-80 км/год. У нашому ж випадку, крейсерська швидкість 120 км/год, відповідно за той же час ми проходимо більшу відстань. Наприклад, якщо ми контролюємо якусь ділянку кордону, то за один і той же період часу наш безпілотний авіаційний комплекс зможе проконтролювати більшу ділянку, якщо ми проводимо аерофотознімання площ або якихось лінійних об’єктів, то ми за той же час більше зробимо роботи. Тобто наша ефективність в часі випереджає на 30-40% всіх конкурентів, що існують в нашому сегменті.

Яка потреба України в постачаннях Вашої продукції?

Напевно, це питання потрібно задавати Збройним силам України. Якщо вони готові відкрити цю інформацію, я думаю, вони її скажуть. Я не можу сказати, що держава блокує нам роботу. Але, що стосується допомоги з боку держави, то її немає. Але вона нам і не треба.

Яким чином відбувається набір кадрів в компанію? Ви орієнтуєтеся на молодь або ж на досвід?

Ми орієнтуємося більше на фахівців, які здатні вирішувати виробничі або інші завдання, які стоять. У нас працюють люди різного віку, починаючи від 18 років і закінчуючи 66 роками. На даний момент на підприємстві працює понад 50 осіб.

Як ви оцінюєте потенціал підприємства на найближчі три — п’ять років?

Поки що в найближчих планах у нас немає створення нового комплексу. Це досить затратна процедура і в найближчі роки ми будемо доводити до досконалості наявний літак, розвивати виробництво, збільшувати виробничі потужності.

Скільки за останні п’ять років вдалося реалізувати продукції, в сенсі, поставити в ЗСУ або інші формування?

Кількість поставлених комплексів я називати не буду. Можу тільки сказати, що перший комплекс ми поставили у 2019 році.

Корисне навантаження безпілотного авіаційного комплексу Raybird-3 5 кг. Що можна встановити на літак?

Корисне навантаження може бути найрізноманітнішим. Це можуть бути фотокамери, масиви фотокамер, гіростабілізована відеокамера -одно, -дву або -трьохдіапазонна. Це може бути радар зі синтезованою антеною, над яким ми працюємо спільно з компанією «Радіонікс», можуть бути різні ретранслятори зв’язку для забезпечення якихось віддалених районів покриття. Фантазія клієнта може визначити те, що ми поставимо на літак.

Чи можна в майбутньому ваш Raybird 3 перетворити в ударний БАК?

Я думаю що ні. Наскільки я знаю, на сьогодні не існує зброї, яка була б ефективною, і яку в той же час зміг би підняти наш літак. Він не розроблявся як ударний, в ньому немає системи наведення і системи управління озброєнням. Це буде вже зовсім інший комплекс. Якщо хтось колись створить такі ракети, то це вже буде не Raybird-3, а щось інше.

Яка система навчання операторів БАК?

Все залежить від того, з яким досвідом приходять до нас курсанти на навчання. Якщо це люди, які вже мають досвід управління різними безпілотними літальними апаратами, то це відбувається трошки швидше. В середньому це відбувається 1-1,5 місяці. Інструктор, який надалі зможе навчати нові кадри, проходить навчання 2,5 – 3 місяці.

У разі летальних ситуацій, компанія «Скаетон» займається ремонтом БАК?

Якщо безпілотник впаде, ремонтувати його безглуздо. Він розбивається. Природно, ми як виробник випускаємо всі необхідні запасні частини й крім того вони входять в комплект поставки. Клієнт здатний сам проводити ремонт, змінюючи різні модулі. Наша політика і наші принципи — це модульність комплексів. Тобто, силова установка це окремий модуль, який кріпитися 4 гвинтами та має 1 конектор. Ми його від’єднали, відкрутили 4 гвинти, взяли інший, закрутили 4 гвинти, підключили конектор. Все — установка замінена.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають