9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Морська авіаційна бригада відремонтує два літаки-амфібії Бе-12

Українські морські авіатори відремонтують два літака-амфібії Бе-12. Про це стало відомо, завдяки розміщенню Морською авіаційною бригадою відповідного оголошення на порталі ProZorro. Повідомляє Національний промисловий портал.

Тендер передбачає ремонт та оцінку стану літаків, перевірку конструкційних елементів планера та визначення можливостей продовження ресурсу. Перевірці та ремонту підлягають обидва збережених в України військові літаки Бе-12 (ПЛ №0602004 та ПС №26026).blank

Відповідно вимогам заявки, електронні торги відбудуться 10 серпня. Переможець має виконати весь перелік робіт за 90 днів з дати укладання договору. Крайнім терміном озвучено 30 листопада 2018 року. Початкова вартість ремонту складе близько 2 млн грн.

Нагадаємо, літаки Бе-12 стоять на балансі 10 МАБр (колишня 10-та окрема Сакська морська авіаційна бригада) розташованої в місті Миколаїв. До захоплення російськими військами Криму, літаки цієї бригади розміщувалися в Новофедорівці, неподалік вид Євпаторії. Морським авіаторам самостійно вдалося евакуювати частину техніки та переправити її до Миколаєва.

Останні новини:

Зараз читають