9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Морпіх з Волині налагодив виробництво ударних дронів (відео)

Морський піхотинець з Волині Олександр Гаврилюк проходить реабілітацію після поранення, яке отримав на бойовому завданні. Він із командою військових «Angry Birds» виготовляють дрони різного типу та передає їх на фронт.

Передає Промисловий Портал з посиланням на сюжет Суспільного.

На службу Олександр Гаврилюк пішов торік у липні. За цей час їхня команда розробила п’ять видів безпілотників, найдалі вдавалося залітати у тил ворога на відстань 30 кілометрів.

«Backfire K1» – це тактичний БпЛА, радіусу дії до 35 км із корисним навантаженням п’ять кілограмів. Прицілюється він в рамках площі два на два метри», – говорить військовослужбовець.

Наразі Олександр разом з командою виготовили шість таких безпілотників. Каже, що його переваги у тому, що він працює автономно. Хлопці приїжджають на позиції запускають безпілотник і він працює, а самі ж військові повертають до безпечного місця.

«Назва нашого підрозділу «Angry Birds», що означає «Злі птахи», адже ми справді злі стосовно ворога, «Крила та лють» – ось наш девіз», – каже боєць.

Осколкове поранення у колінний суглоб Олександр отримав місяць тому. Зазначає, що вибухівку скинув ворожий безпілотник з повітря.

blank
Безпілотник “Backfire K1”. Фото: Суспільне

Надалі, каже морпіх Олександр, працюватимуть над виготовленням ще десяти таких безпілотників: частину деталей закупили, частину допомагають дістати волонтери. Говорить, у своїй службі керується принципом: «Працюй так, аби щодня наближати перемогу України».

Останні новини:

Зараз читають