9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Модернізований БТР-50 від ДП “Завод імені Малишева” успішно пройшов чергові випробування (фото)

На ДП “Завод ім. Малишева”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, проведено чергові випробування модернізованого БТР-50. Оновлена бойова машина успішно форсувала водну перешкоду вплав.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ДК “Укроборонпром”.

Удосконалений БТР-50 оснащений новим українським двигуном ЗТД-2 потужністю у 400 к.с., який замінив застарілий В-6 потужністю 240 к.с. Машина також отримала п’ятиступеневу коробку передач з планетарними механізмами повороту, та доопрацьовані вузли ходової частини.

Модернізований БТР-50 вже успішно пройшов ходові тестування на пересіченій місцевості та вогневі випробування. 

Тож БТР-50 з новим харківським двигуном став більш швидким та мобільним, як на суші, так і на воді. Крім того, значно зросла надійність машини та її експлуатаційні характеристики.

“З метою дозавантаження виробничих потужостей заводу була розроблена модернізація БТР-50. В Україні цей бронетранспортер не перебуває на озброєнні, але у багатьох арміях світу, особливо в азійських та африканських регіонах, він успішно експлуатується. І “Завод ім. Малишева” наразі може запропонувати модернізацію цих бойових машин більш потужними двигунами. Виконання Держоборонзамовлення та робота з іноземними партнерами дозволить на повну використати виробничі потужності заводу, створити додаткові робочі місця та поглибити позиції України у сфері міжнародного військово-технічного співробітництва”, – повідомив генеральний директор “Заводу ім. Малишева” Олександр Чурсін.

БТР-50 – гусеничний бронетранспортер, який був розроблений у 50-х роках XX сторіччя. Він призначений для транспортування до 20 бійців та військових вантажів масою до 2000 кг. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають