9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Оновлені літаки Су-27, МіГ-29, Су-25 та пускові установки ЗРК С-300 найближчим часом стануть на бойове чергування

Повітряні Сили ЗС України отримали чергову партію військової техніки, відремонтованої й модернізованої на вітчизняних підприємствах оборонно-промислового комплексу

Це три модернізовані бойові літаки — два винищувачі типу Су-27 та МіГ-29 та штурмовик типу Су-25 та чотири пускові установки ЗРК С-300 ПС. Сьогодні чимало апаратів перебувають на поточному та капітальному ремонті. До строю стають і «кримські» МіГ-29, які після анексії Криму Росія віддала Україні в понівеченому стані.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на регіональний медіа-центр МО України у м.Харків.

Літаки, які ми отримали, вже в авіаційних бригадах і найближчим часом стануть на бойове чергування в системі протиповітряної оборони держави. Техніка надійшла в авіаційні бригади, що поблизу Василькова, Миргорода й Миколаєва. Загалом літаки модернізують уже не перший рік, на це держава виділяє чималі кошти. Парк модернізованої авіатехніки щороку поповнюється, — розповідає головний інженер авіації ПС ЗС України генерал-майор Петро Скоренький

Упродовж 2016 року авіація Повітряних Сил отримала п’ять модернізованих літаків згаданих типів, а поточного року їх надійшло вісім. Модернізовані літаки задіяні у виконанні бойових завдань, беруть участь у масштабних навчаннях, бойових пусках ракет по повітряних та наземних цілях. У навчальній програмі льотного факультету профільного авіаційного ВНЗ уже враховано модернізацію бойових літаків, аби старшокурсники були підготовлені саме до експлуатації цієї техніки.

Основні переваги модернізованого МіГа — це збільшення дальності захоплення та виявлення повітряної цілі. А налаштування радіостанції на діапазон частот НАТО дозволяє нашим пілотам працювати у взаємодії з іноземними колегами за міжнародними процедурами.

Су-25М1 суттєво відрізняється від свого попередника: штатне озброєння літака може працювати по наземних цілях удень та вночі, в умовах поганої видимості й у хмарах.

Основні елементи модернізації усіх типів літаків включно із Су-27П1М — це покращена авіоніка, навігація, захист, радіостанція, заміна аналогових систем управління та прицілювання на цифрові, що дозволить приблизно на третину підвищити точність завдання ударів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають