9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Мобільний мінометний комплекс UKR-MMС вперше продемонстрували на виставці “Зброя та безпека”

ДП “Укроборонсервіс” вперше продемонстрував мобільний мінометний комплекс UKR-MMС.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Військовий навігатор.

Високоточний засіб вогневої підтримки мотопіхотних підрозділів рівня рота-батальйон.

Основними складовими елементами мобільного мінометного комплексу є система управління вогнем, апаратура управління, механізм приведення в бойове положення і наведення міномета, безпосередньо сам міномет – точніше, його ствол. Все це, включаючи боєкомплект, розміщується на бойовій машині, яка здатна самостійно виконувати бойові завдання.

Бойова машина оснащена автоматизованою цифровою системою управління вогнем. Для наведення використовуються механізми і приводи, керовані СУО.

Час готовності до стрільби з похідного положення – 35 секунд. Час переведення з бойового положення в похідне – не більше 25 секунд. Максимальна дальність стрільби зі штатної міномета 2Б11 при використанні штатних боєприпасів – до 7,2 км. Досвідчений розрахунок може забезпечити скорострільність до 12 пострілів в хвилину. У укладаннях боєкомплекту броньованої машини поміщається до 60 мін. Екіпаж бойової машини складається з трьох осіб, один з яких – механік водій.

Механізм приведення в бойове положення і наведення міномета і опорна плита – важливі вузли, які розроблені іспанськими партнерами ДП «Укроборонсервіс». При транспортуванні міномет укладається в горизонтальне положення, а для стрільби він за допомогою пневматичної системи розгортається назад. Кути горизонтального наведення становлять ± 60 °, вертикального наведе ня від 45 ° до 85 °, наведення міномета здійснюється за допомогою автоматичних приводів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають