9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Міжнародним партнерам представлено план переозброєння української армії за $25 мільярдів

Президент України Володимир Зеленський має намір суттєво посилити Збройні Сили України витративши близько 25 мільярдів доларів, більшу частину з яких залучать від закордонних партнерів.

Про це йдеться у Плані трансформації країни, який керівник держави презентував під час свого візиту до США на початку вересня, передає Національний Промисловий Портал з посилання Ukrainian Military Pages.

Вартість плану трансформації країни, що має назву «A Greater Justice and Opportunity – Building Prosperous and Resilient Ukraine» (можна перекласти як «Більше справедливості та можливостей – будування квітучої та стійкої України») – п’ять річних бюджетів або $277 млрд.

План окреслює бачення розбудови України на найближчі п’ять-десять років.

blank

Документ містить розділ «Безпековий форпост» – потреби на модернізацію Збройних Сил і структур МВС. Зокрема, модернізацію військово-морського флоту оцінили в 4,7 млрд доларів (4,3 млрд – підтримка від міжнародних партнерів), Сухопутних військ – 6,1 млрд (3,3 млрд – від партнерів), авіації – «придбання бойових літаків і гелікоптерів, систем протиповітряної та протиракетної оборони» – 14 млрд дол. (13,5 млрд – від партнерів).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають